Seedbox

K automatickému vytváření falešných dotazů na tracker můžeme použít falešný seedbox. Falešný seedbox můžeme vytvořit v php skriptu a spouštět jej na webu cronem nebo naprogramovat desktopovou aplikaci. Níže si ukážeme druhou možnost.

Seedbox pro automatické generování uploadu

Ke generování uploadu nejsou potřeba data z torrentu, pouze *.torrent soubory.

Seedbox

Do složky, kde se nachází seedbox.exe, nakopíruj *.torrent soubory, které chceš "seedovat". Spusť seedbox.exe, nastav celkovou maximální rychlost seedboxu a seeduj.

Poznámky: Pokud odpověď trackeru na dotaz při spuštění "seedování" u torrentu bude nad časový limit nebo nevalidní tak se tento torrent nebude "seedovat" a v logu bude uvedeno: "chyba Tracker neposlal odpověď" nebo "chyba Nevalidní odpověď trackeru". Pokud odpověď trackeru na dotaz při prodlužovaní "seedování" u torrentu bude nad časový limit nebo nevalidní tak se provedou po chvíli dva další pokusy o navázání spojení, pokud i tyto dva pokusy budou neúspěšné, další navazování spojení už nebude a "seedovat" se bude bez tohoto torrentu. Chyba bude uvedena v logu s tím, že v závorce je číslo chyby (pokud bude v závorce 3, tak je torrent vyřazen). Pokud odpověď trackeru na dotaz při ukončování "seedování" u torrentu bude nad časový limit nebo nevalidní tak to bude uvedeno v logu.

Příklad: Nakopírovat 13 torrent souborů (co největší s co největím počtem stahovačů kvůli nenápadnosti) z czt do složky kde je seedbox.exe a pak spustit seedbox.exe, nastavíš 4000 kB/s a klikneš na Start. Poté počkáš dvě hodiny a pár minut a klikneš na ukončit seed. Toď vše. Na czt ti přibude +- 26 GB uploadu a 1500 seedbodů (víc získat za den seedbodů nejde).

SBtray

Funguje stejně jako seedbox, akorát bez gui pouze s ikonkou v tray, přes kterou se to dá vypnout před limitem. Spouští se se dvěma přepínači. Přepínače zadávejte bez pomlčky nebo lomítka, pouze číslo.

sbtray [čas] [rychlost]
čas... čas v minutách, po který se bude seedovat, povolená hodnota 1 - 1440
rychlost... celková rychlos seedování v kB/s, povolená hodnota 100 - 10000

Pokud se to spustí bez přepínačů nebo s přepínači mimo limit, tak se to nespustí.

Příklad spuštění:

sbtray 65 4000

Zdrojový kód

Program je vytvořen v autoitu.

Seznam změn

22. 02. 2016	V případě https announce se použije https announce (bez použití http).
20. 02. 2016	Přidána podpora https announce (použije se http).